Elektrokolo Specialized Turbo Vado 3.0 NB CHAR/BLK/LQDSIL L

Kód: 95020-7902
Elektrokolo Specialized Turbo Vado 3.0 NB CHAR/BLK/LQDSIL L
85.999 Kč
s DPH
Prodej tohoto produktu již skončil vyberte si prosím jiný produkt z naší nabídky.

Popis produktu

Pokud byste charakterizovali svůj život jako rychlý, zahlcený a bez dostatku času, pak pro vás máme kolo – Turbo Vado 3.0. Je vyrobeno, aby se přizpůsobilo rychlých životům, které jsou neustále v pohybu. Díky tomu jsme vzali naší exkluzivní technologii asistence podpory šlapání, která vyhrála již spousty ocenění a trochu jsme ji pošťouchli do budoucnosti.Začneme-li integrovaným motorem Specialized 1.2E, Vado je důkazem, že se jedná o opravdové městské kolo. Motor 1.2E používá stejný hardware jako motor 1.2, ale je naladěn na efektivitu a dojezd. Nabízí tichý chod laděný zakázkově pomocí Rx Street Tune, což jeho výkon dělá ideálním do městského prostředí. Čím více energie do šlápnutí dáte, tím větší silou vám motor pomůže. Motor je poháněn řemenem, který má plynulý, tichý chod zbaven jakýchkoli otravných vibrací. Perfektní.Pro Vado 3.0 jsme vyvinuli vlastní baterii Specialized U1-460, která je plně integrovaná do rámu, uzamykatelná a snadno vyjímatelná pro potřeby nabíjení mimo kolo. S novým displejem Turbo Connect Display (TCD-w) budete mít jednoduchý přístup ke všem údajům vaší jízdy. Nejen, že zobrazuje klasické údaje (rychlost, kadence, výkon, vzdálenost, úroveň baterie,..)ale dokáže vás propojit na nejnovější verzi aplikace Mission Control a vy tak budete mít ten nejlepší zážitek z technologie Turbo. Díky této aplikaci můžete měnit nastavení motoru, kontrolovat dojezd, nahrávat jízdy a dělat základní diagnostiku kola. Navrch těchto inovativních vychytávek jsme pro Turbo Vado 3.0 zvolili spolehlivé vybavení jako 9ti rychlostní sadu Shimano, hydraulické kotoučové brzdy, přední a zadní světlo, blatníky a nosič.

Vado nabízí lehký hliníkový rám, který je navržen s geometrií Fitness/Transportation.

Vado má motor Specialized 1.2E, který je zaměřen na efektivitu a dojezd. Je plně integrován v rámu a je nastaven pro městskou jízdu. Intuitivně reaguje na sílu vašeho šlápnutí, takže čím silněji šlapete, tím více síly vám dodá. A s pohonem s vnitřním řemenem necítíte žádné vibrace, chod motoru je plynulý a jízda je celkově tichá.

Zakázkově vyrobená baterie 460 Wh je plně integrována v rámu, odnímatelná pro snadné nabíjení a uzamykatelná pro lepší úroveň zabezpečení. Komunikuje s displejem a má mnoho úrovní ovládání pro zajištění maximálního výkonu a dojezdu. Pro zjištění očekávaného dojezdu využijte našeho KALKULÁTORU DOJEZDU TURBO.

 • RÁM: Turbo Aluminum, bottom bracket motor mount, Fitness/Transportation Geometry, fully integrated & lockable down tube battery, internal cable routing, fender/rack mounts, Smooth Welds
 • VIDLICE: SR SunTour MOBIE30, custom crown, steel steerer, 9mm open dropout, 50mm of travel
 • PŘEDNÍ PLÁŠŤ: Trigger Sport Reflect, 700x47mm
 • ZADNÍ PLÁŠŤ: Trigger Sport Reflect, 700x47mm
 • KLIKY: Custom alloy forged crankarms
 • ŘAZENÍ: Shimano Alivio, 9-speed w/ Optical Gear Display
 • PŘEHAZOVAČKA: Shimano Alivio, Shadow Design, SGS cage, 9-speed
 • KAZETA: Shimano CS-HG200, 9-speed, 11-36t
 • ŘETĚZ: KMC e9T.NPNP, e-bike chain, 9-speed w/ Missing Link™
 • ŘÍDÍTKA: Specialized, alloy, 9-degree backsweep, 15mm rise, 31.8mm
 • PŘEDSTAVEC: Specialized Flowset, 3D-forged alloy, 20-degree rise, 31.8mm clamp
 • SEDLO: Specialized Canopy Sport, steel rails, 155mm
 • SEDLOVKA: Specialized 2-bolt head, forged alloy, 8mm offset, micro-adjust, 30.9mm
 • OBJÍMKA: Alloy, bolt-type, 34.9mm
 • PEDÁLY: Specialized Commuter w/ grip tape & reflectors

Technické parametry

Sezóna 2020
Materiál Hliník
Odpružení Odpružená přední vidlice
Modelová řada Vado