Helmy

Bezpečnost především
Cyklistické helmy SPECIALIZED se pyšní perfektní konstrukcí, vyvinutou na základě studie aerodynamiky, vyrobenou za použití nejmodernějších technologií. Helmy Specialized jsou nejen bezpečné, ale také pohodlné a perfektně sedí a mají svou vlastní certifikaci. Každý model má svůj specifický tvar, takže každý si ze spousty modelů vybere ten svůj.

Bezpečnostní prvky
Naše helmy jsou navíc opatřeny senzorem pádu ANGI. Senzor Angi je umístěn vzadu na helmě, kde o něm nevíte. Pro aktivaci ho spojíte pomocí bluetooth s mobilní aplikací Specialized Ride, nastavíte si kontakty, které chcete informovat v případě Vašeho pádu. Angi v případě nastavení umí zaslat textovou zprávu zvolenému kontaktu, že vyjíždíte a může Vás po celou dobu trvání vyjížďky sledovat. V případě pádu/nárazu/otřesu zašle automaticky textovou zprávu zvolenému kontaktu se souřadnicemi, na kterých se momentálně nacházíte.

Navíc umí nahrávat jízdu a data následně odeslat do aplikace Strava.

 Druhým bezpečnostním prvkem, který najdete na helmách s označením ‘‘Mips‘‘ v názvu je systém MIPS. Mips je vložka pod vnitřní výstelkou, která je připevněna na malých „gumičkách“. V případě otřesu redukuje zmírnění následků pádu, převážně otřesu mozku. Umožňuje posuvný pohyb až o 15mm ve všech směrech. To znamená, že absorbuje rotační síly, které jsou přenášeny na mozek.

 

Cena:
Značka
Sezóna
Pánská/dámské/dětské
Velikost
137 produktů