Horské kolo Specialized Rockhopper 26 2022 Flored/Wht vel.XXS

Novinka
Kód: 91522-7200
-19 %
Horské kolo Specialized Rockhopper 26 2022 Flored/Wht vel.XXS
16.000 Kč
12.990 Kč
s DPH
Ušetříte 3.010 Kč
Na dotaz
Dostupnost:
U dodavatele - Na dotaz
Pardubice - Na dotaz
Hradec Králové - Na dotaz
Praha - Na dotaz
Přelouč - Na dotaz

Popis produktu

Lepší výkon. Lepší hodnota. Lepší Rockhopper. Využitím výhod přizpůsobení a ovladatelnosti spárování každého jezdce s jeho ideální velikostí kol a odpružením, které je pro každého nejtvrdší díky našemu Rx Tune specifickému pro velikost, jsme upekli vyšší výkon zcela nového Rockhopperu, aniž bychom museli vytáčet cena.

Shimano a MicroSHIFT se spojují pro úkoly s hnacím ústrojím s robustním hnacím ústrojím 2x8, které zvládne vše, co vás povalí, a přitom sebevědomé brzdění mechanickými kotoučovými brzdami Radius CX7 uzavírá obchod století.

  • Srdce ze zlata, prezentované v našem lehkém, ale odolném hliníku Premium A1, hliníkový rám Rockhopper se zpevněnou horní a spodní trubkou má hydroformované horní a spodní trubky, aby byla zachována nízká hmotnost a vysoká pevnost, a to vše při zvýšeném odstupu, úhledné vnitřní vedení kabelů a kapátko. kompatibilita.
  • S cílem zajistit, aby Rockhopper nabízel jak nejlepší přizpůsobení, tak nejlepší výkon pro každého člověka bez ohledu na jeho míru, spárovali jsme každou velikost rámu Rockhopper s optimální velikostí kol. Výsledkem je Rockhopper, který sedne každému jezdci, a jistota, že každý Rockhopper se odvaluje na kole s nejlepší ovladatelností pro svou velikost rámu.
  • SR Suntour XCM s uzamykatelnou výbavou a vlastním víceokruhovým tlumením přináší náš Rx Tune na Rockhopper úplně poprvé a přináší na show velikost zdvihu a tuhost pružiny ve výkonu, který jistě zapůsobí a zároveň zajišťuje konzistentní geometrii a ovladatelnost. a výkon odpružení bez ohledu na velikost rámu nebo kola.
  • Hydraulické kotoučové brzdy SRAM Level, které jsou nádherně bestiální, se dají zakousnout, ale dodávají svůj výkon s vytříbeným a intuitivním dojmem, což představuje balíček, který výrazně převyšuje svou platovou třídu.
  • Udělejte si věci jednoduché díky odolnému pohonu 1x MicroSHIFT, který nabízí velký rozsah, spolu se zadní přehazovačkou vybavenou spojkou, která udrží vaši jízdu v klidu – a váš řetěz nasazený.
  • Spárujte spolehlivé náboje od Formule s našimi 25milimetrovými ráfky Stout s vnitřním průměrem bez háčků pro hattrick v kolech: pevné, lehké a odolné.

Technické parametry

Sezóna 2022
Pánská/dámské/dětské unisex
Materiál Hliník
Odpružení Odpružená přední vidlice
Modelová řada Rockhopper
Průměr kol 26"