Silniční kolo Specialized ROUBAIX PRO 2021 Abalone/Spectraflair/Flake Silver

Novinka
Kód: 94421-10
Silniční kolo Specialized ROUBAIX PRO 2021 Abalone/Spectraflair/Flake Silver
199.999 Kč
s DPH
Na dotaz
Jakou velikost vybrat?
U dodavatele - na dotaz
Pardubice - na dotaz
Hradec Králové - na dotaz
Praha - na dotaz
Přelouč - na dotaz

Popis produktu

Se sedmi vítězstvími na Paříž-Roubaix naše Roubaix potvrdilo, že plynulejší znamená rychlejší. Ovšem, do této chvíle se zmiňovaná plynulost vždy vázala k určitým kompromisům. Tomu je s dneškem konec. Model Roubaix Pro poskytuje dostatek poddajnosti, bez kompromisů a to díky představení zcela nového pružení Future Shock 2.0, které Vám poskytne lepší kontrolu a možnosti tlumení, nová sedlovka Pavé dělá z tohoto Roubaix to nejvyváženější. Aerodynamika, která je srovnatelná s kolem Tarmac a rám s technologií Rider-First Engineered™, která ušetřila nejeden gram hmotnosti. A je pořád tak pohodlné? Jistě, ale nenazývejme jej pohodlným kolem, protože výkon byl za každým konstrukčním rozhodnutím, jaké jsme udělali. Tohle je nové Roubaix.

  • Nový rám poskytuje poddajnost bez kompromisů skrze perfektně vybalancovanou aerodynamiku, celkově nízkou hmotnost díky karbonové konstrukci FACT 10r, poddajnost a technologii Rider-First Engineering™. S tvary trubek, které se zrodili v naší knihovně FreeFoil Shape Library a prověřeny byly ve větrném tunelu, je nové Roubaix aerodynamické stejně jako Tarmac SL6. Abychom si pojistili nízkou hmotnost a jízdní kvalitu, rozhodli jsme se využít technologii Rider-First Engineered™ pro zajištění optimální tuhosti a poddajnosti skrze všechny velikosti, od 44 do 64 cm. Samozřejmě, že se nám podařilo ušetřit zásadní gramy. A abychom Vás připravili na vaše vlastní Peklo Severu, postavili jsme jej na 33 mm pláštích.
  • Spolu s novým rámem jsme také vyvinuli zcela novou sedlovku S-Works Pavé. Není to pouze první poddajná sedlovka, ale je TAKÉ aerodynamická, a to bez jakékoli hmotnosti navíc, nebo jiných nežádoucích charakteristik. Počínaje stejným D-tvarem, jaký najdete na Tarmacu, jsme posunuli poddajnost o krok kupředu pomocí přidané flexe v horní části a novým sníženým upnutím v rámu. To vše poskytuje spoustu poddajnosti, a přitom je vše v souladu s přední částí kola, takže se Vám dostane hladké a vyladěné jízdy, a to i na rozbité silnici.
  • Na rozbité silnice poskytuje Future Shock 1.5 20mm zdvihu pro hladkou a pohodlnou jízdu. Snižuje také únavu a zvyšuje rychlost na rozbitém terénu. Nový Smooth Boot podporuje pěkný vzhled pomocí čistého přechodu z hlavové trubky na představec.

 

RÁM
FACT 10R, Rider First Engineered™ (RFE), FreeFoil Shape Library tubes, threaded BB, 12x142mm thru-axle, flat-mount disc
VIDLICE
Future Shock 2.0 w/ Smooth Boot, 12x100mm thru-axle, flat-mount disc
PŘEDSTAVEC
Future Stem, Pro w/Integrated Computer Mount
ŘÍDÍTKA
S-Works Carbon Hover Drop 125mm, Reach 75mm, w/Di2 hole
OMOTÁVKA
Supacaz Super Sticky Kush
SEDLO
Body Geometry Power Pro
SEDLOVKA
S-Works Pave
OBJÍMKA SEDLOVKY
Hidden drop clamp
PŘEDNÍ BRZDA
SRAM Force eTAP, hydraulic disc
ZADNÍ BRZDA
SRAM Force eTAP, hydraulic disc
ŘADÍCÍ PÁČKY
SRAM Force eTap AXS
PŘEHAZOVAČKA
SRAM Force eTAP AXS, braze-on
PŘEHAZOVAČKA
SRAM Force eTAP AXS, 12-speed
KAZETA
SRAM Force, XG-1270 D1, 12-speed, 10-36t
STŘEDOVÉ SLOŽENÍ
SRAM FC Force DUB, 12-speed
PŘEVODNÍKY
46/33
STŘED
SRAM DUB BSA 68
ŘETĚZ
SRAM CN Force 12-speed
PŘEDNÍ KOLO
Roval Alpinist CL, 21mm internal width carbon rim, 33mm depth, Win Tunnel Engineered, DT for Roval 350 hub, DT Swiss Aerolite spokes
ZADNÍ KOLO
Roval Alpinist CL, 21mm internal width carbon rim, 33mm depth, Win Tunnel Engineered, DT for Roval 350 hub, DT Swiss Aerolite spokes
PŘEDNÍ PLÁŠŤ
S-Works Turbo, 700x28mm
ZADNÍ PLÁŠŤ
S-Works Turbo, 700x28mm
DUŠE
Presta, 48mm valve

Technické parametry

Sezóna 2021
Pánská/dámské/dětské unisex
Materiál Carbon
Odpružení Představec
Modelová řada Roubaix
Průměr kol 28"