Dres Specialized krátký rukáv pánský RBX MERINO SS BLK

Kód: 64119-3905
-46 %
Dres Specialized krátký rukáv pánský RBX MERINO SS BLK
2.599 Kč
1.399 Kč
s DPH
Ušetříte 1.200 Kč
Prodej tohoto produktu již skončil vyberte si prosím jiný produkt z naší nabídky.

Popis produktu

Nic neinspiruje romantický sentiment silniční cyklistiky jako Merino vlna, dosud to nebylo proslulé svými výkonnostními výhodami. A když řekneme „dosud,“ opravdu mluvíme o našem dresu RBX drirelease® Merino Jersey.

Jaké jsou výhody? Co takhle přirozená schopnost bojovat proti zápachu a hromadění mikrobů, to vše při řízení a odpařování vlhkosti jako u ničeho jiného? Ano, Merino to všechno dělá bez mrknutí oka. Naše drirelease® Merino kombinuje přírodní hydrofilní (vodu nenávidějící) vlněná vlákna se směsí hydrofobních syntetických vláken, která vytlačují a odpařují pot ještě rychleji. Kromě toho tato směs zvyšuje už tak jemný pocit vlny a zajišťuje, že to bude jeden z nejpohodlnějších dresů v šatníku.

V souladu s tímto tématem pohodlí jsme dali dresu střih RBX, který se potkává někde mezi závodem a klasikou, takže se bude pohybovat s tělem bez omezujícího pocitu. A konečně zjistíš, že má všechny funkce, které potřebuješ pro každodenní jízdu, jako jsou tři zadní expanzní kapsy a přední zip po celé délce.

  • Materiál drirelease® Merino s FreshGuard přirozeně ochlazuje, neutralizuje zápach a odvádí vlhkost, aby tě udržel v suchu.
  • Tři standardní kapsy a další kapsa na zip poskytují dostatek prostoru pro bezpečné uložení všech potřeb pro jízdu a elektroniku.
  • Přední zip s plnou délkou umožňuje snadnou ventilaci při velkém úsilí nebo chladných sjezdech.
  • Ochrana 30+ UPF chrání pokožku před škodlivými ultrafialovými paprsky.
  • Střih Regular Fit je velkorysý, takže tě nijak neomezuje.
  • Obsah tkaniny: 84% polyester, 11% Merino vlna, 5% Spandex

Technické parametry

Sezóna 2021
Pánská/dámské/dětské pánské