Rám Specialized ALLEZ SPRINT TRACK 2020 TARBLK/RKTRED

Kód: 70020-78
Rám Specialized ALLEZ SPRINT TRACK 2020 TARBLK/RKTRED
32.990 Kč
s DPH
Prodej tohoto produktu již skončil vyberte si prosím jiný produkt z naší nabídky.

Popis produktu

Ať už brázdíte městské ulice, lítáte skrze davy lidí na fixce, nebo závodíte na velodromu, Allez Sprint Track je přesně tím, co potřebujete.

Srdcem kola Allez Sprint je naše technologie D'Aluisio Smartweld, která strategicky umísťuje více svařovacího materiálu tam, kde je to potřeba, což vede k tomu, že hliníkové kolo je více kompatibilní a výrazně tužší. Jak přesně? Je to nejtužší slitinové kolo, které jsme kdy testovali a pak vyrobili. Tento rám, který čerpá inspiraci z kola Tarmac s technologií Rider-First Engineered ™ , má také jedinečnou spodní trubku, úložiště pro středové složení, hlavovou trubku a vidlici, která velikostí koresponduje s velikostí rámu. Tím je zajištěn rovnoměrný výkon bez ohledu na velikost rámu.

Abychom zajistili, že každý jednotlivý watt, který vyprodukujete, bude přenesen na silnici, dali jsme mu krátké řetězové vzpěry, které vytvářejí extrémně tuhý a odolný zadní trojúhelník. To ale není vše. Pomocí hydroformingem tvarovanými trubkami získáte aerodynamickou výhodu pro rozřezávání větru při současně vestavěnými tunami vertikální poddajnosti.

Tento rám, který čerpá inspiraci z kola Tarmac s technologií Rider-First Engineered ™ , má také jedinečnou spodní trubku, úložiště pro středové složení, hlavovou trubku a vidlici, která velikostí koresponduje s velikostí rámu. Tím je zajištěn rovnoměrný výkon bez ohledu na velikost rámu.

Naše špičková karbonová vidlice FACT Tarmac Disc vykazuje neuvěřitelnou tuhost a odezvu řízení a zároveň účinně absorbuje vibrace.

  • RÁM: Specialized E5 Premium Aluminum w/D'Aluisio Smartweld Sprint Technology, hydroformed aluminum tubing, tapered head tube, OSBB, track dropouts
  • VIDLICE: S-Works FACT full carbon, size-specific taper
  • STŘED: OSBB, threaded adapter
  • OBJÍMKA: Allez Sprint Aero

Technické parametry

Sezóna 2020
Materiál Hliník
Odpružení Bez odpružení
Modelová řada Allez
Průměr kol 28"