Bunda Specialized dámská DEFLECT Blk

Kód: 64416-8203
-50 %
Bunda Specialized dámská DEFLECT Blk
2.699 Kč
1.349 Kč
s DPH
Ušetříte 1.350 Kč
Prodej tohoto produktu již skončil vyberte si prosím jiný produkt z naší nabídky.

Popis produktu

  • Když jde o jejich užitečnost, mohou skladné bundy někdy být trefa do černého, anebo taky úplně mimo. Buďto mohou být příliš lehké, aby dokázaly odolat počasí, nebo jsou naopak příliš robustní na to, aby je bylo možné uložit do kapsy dresu. Tohle ovšem není případ naší bundy Women's Deflect™ Jacket. Ta je vyrobena tak, aby byla velmi skladná, a přitom aby maximálně efektivně zvládala záchvaty vzteku Matky přírody.
  • Bunda Women's Deflect™ Jacket je vyrobena z našeho materiálu Deflect™, který je odolný proti větru i vodě. Tato elastická tkaná látka Vás ochrání před většinou přírodních živlů, a přitom Vám dává naprostou svobodu pohybu při jízdě na kole. Pro zvýšení ochrany mají rukávy na zápěstích zapínání, která zabrání vodě v tom, aby vzlínala nahoru rukávem a prodloužená záda, která Vás ochrání před sprškou od zadního kola.
  • Je ušita podle našeho střihu Standart fit, což znamená, že se lehce přizpůsobuje tvaru těla, a při tom Vám ještě ponechá dostatek místa pro další lehkou vrstvu. Navíc, všechny věci, které potřebujete, si můžete uložit do vnitřní navařené kapsy na prsou, případně do zadní kapsy na zip, která zároveň slouží jako pouzdro pro její složení.Technické parametry

Sezóna 2017
Pánská/dámské/dětské dámské