Testovací Silniční kolo Specialized ROUBAIX COMP 2017 SATIN CARB/GALLARDO ORG/CHAR

Kód: 94417-52
-41 %
Testovací Silniční kolo Specialized ROUBAIX COMP 2017 SATIN CARB/GALLARDO ORG/CHAR
89.999 Kč
53.500 Kč
s DPH
Ušetříte 36.499 Kč
Prodej tohoto produktu již skončil vyberte si prosím jiný produkt z naší nabídky.

Popis produktu

Když jedete plynuleji, jedete i rychleji. A ať už jedete po kočičích hlavách v severní Francii nebo na malé silnici ve Vašem městě, v každém případě budete mít díky zcela novému kolu Roubaix Comp neskutečnou výhodu.Rám byl vyroben z našeho špičkového karbonu FACT 10r a je to ten nejlehčí rám, jaký jsme kdy vyrobili. Jeho tuhost se snad ani nedá změřit a ve srovnání s loňským SL4 modelem si užijete zcela novou, rychlejší a efektivnější geometrii. Díky kouzlům konstruktérů jsme však dokázali ponechat stejný fit, citlivost řízení a pozici, kterou jsme na rámech SL4 měli všichni tak rádi. Určitě si teď říkáte: „ A jak je s to odpružením vidlice?" Říkáme tomu Future Shock a v podstatě se jedná o píst v hlavové trubce s 20mm zdvihem. Tuto technologii jsme vyvinuli ve spolupráci s McLaren Applied Technologies. Výsledkem této spolupráce je spousta neskutečných zlepšení výkonnosti, především v oblasti vertikální poddajnosti. Nebudeme Vám dávat lekci z fyziky. Zkrátka jsme zjistili, že když se budeme soustředit na vertikální poddajnost namísto práce vidlice, tak zvýšíme plynulost, rychlost a pohodlí. A ze všech kol, která jsme testovali naší metodou Rolling Efficiency Model, právě nové Roubaix výkonnostně předčí všechna kola na trhu. A nakonec jsme tohle kolo osadili skvělými komponenty, jako jsou 11ti rychlostní převody Ultegra/105, kotoučové hydraulické brzdy a ultra odolná kola DT R460 Disc.

Rám byl zkonstruován s vyžitím technologie Rider-First Engineered™, která zaručuje, že každá velikost rámu Vám poskytne stejnou citlivost řízení a plynulost jízdy, jakou od kola Roubaix očekáváte. Rám S-Works byl celý vyroben z našeho nejkvalitnějšího karbonu FACT 10r, což zaručuje dokonalou směs nízké hmotnosti a specifické tuhosti, zatímco zcela nové odpružení vidlice Future Shock Vám poskytne revoluční úroveň pohodlí a ovladatelnosti.

Vidlice S-Works Roubaix Disc je vyrobena z našeho špičkového karbonu FACT 11r, aby byla maximálně tuhá, pevná a hbitá. Pevná osa, kterou je osazena, výše uvedené vlastnosti ještě umocňuje.

Kliky Praxis Zayante s převody 50/34z byly stvořeny, aby zvládaly strmé kopce a náročné silnice.RÁM FACT 10r carbon, Endurance Geometry, Rider-First Engineered™, 12x142mm thru-axle, Future Shock suspension, 20mm of travel

VIDLICE Roubaix disc, FACT 11r carbon, 12x100mm thru-axle

PŘEDNÍ KOLO DT R470 Disc, thru-axle, 2Bliss Ready

ZADNÍ KOLO DT R470 Disc, thru-axle, 2Bliss Ready

PŘEDNÍ PLÁŠŤ Turbo Pro, 700x26mm, 60TPI, folding bead, BlackBelt protection

ZADNÍ PLÁŠŤ Turbo Pro, 700x26mm, 60TPI, folding bead, BlackBelt protection

KLIKY Praxis Zayante

ŘAZENÍ Shimano ST-RS505, 11-speed

PŘESMYKAČ Shimano Ultegra, braze-on

PŘEHAZOVAČKA Shimano Ultegra, long cage, 11-speed

KAZETA Shimano 105, 11-speed, 11-32t

ŘETĚZ KMC X11, 11-speed

ŘÍDÍTKA Specialized Hover Comp Alloy, 15mm rise, 125mm drop, 75mm reach

OMOTÁVKA S-Wrap Roubaix w/stickygel

PŘEDSTAVEC 3D-forged alloy, 7-degree rise

SEDLO Phenom Comp GT, hollow Cr-Mo rails, 143mm

SEDLOVKA Specialized CG-R, FACT carbon, single bolt, 27.2mm

Technické parametry

Pánská/dámské/dětské Pánské
Sezóna 2017