Silniční kolo Specialized TARMAC COMP ULTEGRA TORCH RIO 2017 TORCH MMORG

Kód: 90617-55
-41 %
Silniční kolo Specialized TARMAC COMP ULTEGRA TORCH RIO 2017 TORCH MMORG
84.999 Kč
49.999 Kč
s DPH
Ušetříte 35.000 Kč
Prodej tohoto produktu již skončil vyberte si prosím jiný produkt z naší nabídky.

Popis produktu

Přibližně před 3000 lety oslavovali Řekové největší sportovní svátek ohněm. Dnes naše kolekce kol Torch oslavuje bohy sportu tím, že do sportu vrací oheň soutěživosti.Kolo Tarmac Comp Torch Edition je oslavou největší sportovní události na světě díky svým barvám, které symbolizují oheň soutěživosti.Ovšem nejde jen o design kola, za kterým budou lidé otáčet hlavy – tohle kolo bylo zrozeno, aby podávalo výkony. Podobně jako řada S-Works Tarmac bylo postaveno s využitím technologie Rider-First Engineered™, jejíž zvláštnost spočívá v tom, že každá trubka rámu a každý karbonový díl rámů jsou vyráběny zvlášť pro svou velikost. Díky tomu jsme dosáhli optimální rovnováhy mezi tuhostí a poddajností, takže každý rám, bez ohledu na jeho velikost, funguje přesně tak, jak jsme chtěli. Kolo má také stejnou geometrii, s níž závodníci vyhrávají závody Grand Tour a k tomu rám z karbonu FACT 9r, který je takřka totožný s rámy, na kterých jezdí závodníci jako Peter Sagan a nebo Alberto Contador. Pro osazení jsme zvolili komponenty, které Vám za Vaše peníze dají to nejlepší. Tuhá a spolehlivá kola DT Swiss R460, kombinaci převodů Shimano Ultegra 6800 a 105 a spoustu komponentů Body Geometry, které znásobují výkon díky maximálnímu pohodlí.

Rám z našeho špičkového karbonu FACT 9r v sobě díky využití našich výrobních postupů spojuje nízkou hmotnost s výkonností a poddajností a je také zkonstruován s využitím technologie Rider-First Engineered™, díky které si každá velikost rámu uchovává takovou responzivitu ve stoupáních a mrštnost při sjezdech, jakou očekáváte od kola Tarmac. Rozdíl mezi tímto kolem a těmi s kvalitnější karbonovou konstrukcí spočívá v několika gramech váhy navíc, což je malá oběť za takto kvalitní kolo.

Vidlice S-Works ze speciálního karbonu FACT s odlehčenou konstrukcí poskytuje neuvěřitelnou tuhost v přední části kola a citlivé ovládání zaručující okamžité zrychlení a rychlé sjezdy.

Řazení Shimano Ultegra 6800 Vám dává 11 rychlostí a rychlé, přesné a spolehlivé řazení, které se svým výkonem vyrovná sobě příbuznému řazení Dura-Ace, jen s několika málo gramy navíc.RÁM FACT 10r carbon, threaded BB, full internal cable routing, internally integrated seat clamp, 130mm rear spacing

VIDLICE S-Works FACT carbon, full monocoque, size-specific taper

PŘEDNÍ KOLO DT Swiss R460, QR

ZADNÍ KOLO DT Swiss R460, QR

PŘEDNÍ PLÁŠŤ S-Works Turbo, 700x24mm, 220TPI, folding bead, BlackBelt protection

ZADNÍ PLÁŠŤ S-Works Turbo, 700x24mm, 220TPI, folding bead, BlackBelt protection

KLIKY Shimano Ultegra Compact

STŘED Shimano

ŘAZENÍ Shimano Ultegra 6800, 11-speed

PŘESMYKAČ Shimano Ultegra 6800, 11-speed, braze-on

PŘEHAZOVAČKA Shimano Ultegra 6800, 11-speed

KAZETA Shimano 105 5800, 11-speed, 11-28t

ŘETĚZ KMC X11, 11-speed

ŘÍDÍTKA Specialized Shallow Drop Comp, 6061 double-butted alloy, 125mm drop, 70mm reach, 31.8mm

OMOTÁVKA S-Wrap Roubaix w/stickygel

PŘEDSTAVEC 3D-forged alloy, 7-degree rise

SEDLO Toupé Comp Gel, Adaptive Edge design, hollow Cr-Mo rails, 143mm

SEDLOVKA Specialized Comp carbon, single bolt

OBJÍMKA Integrated seat clamp wedge for Tarmac

Technické parametry

Sezóna 2017
Pánská/dámské/dětské pánské
Materiál Carbon
Odpružení Bez odpružení
Modelová řada Tarmac