Silniční kolo Specialized ALLEZ COMP DSW SL SPRINT 2017 SATIN BLK/GLOSS RKT RED

Kód: 90017-50
-35 %
Silniční kolo Specialized ALLEZ COMP DSW SL SPRINT 2017 SATIN BLK/GLOSS RKT RED
43.999 Kč
28.490 Kč
s DPH
Ušetříte 15.509 Kč
Prodej tohoto produktu již skončil vyberte si prosím jiný produkt z naší nabídky.

Popis produktu

Prudká stoupání, ostré zatáčky, rychlá jízda po rovině, kolo Allez DSW SL Sprint Comp to zvládne všechno. Nebo ještě lépe, tohle kolo zvládne všechno zde napsané za cenu, která je přijatelná pro rozpočet každého závodníka. Klíčem k tomu je naše technologie DSW Sprint , která strategicky umisťuje více svářecího materiálu tam, kde je to potřeba a díky tomu je hliníkový rám tohoto kola poddajnější a výrazně tužší. Jak moc je tenhle rám pevný? Je to nejpevnější slitinové kolo, jaké jsme kdy testovali. Při konstrukci rámu jsme čerpali inspiraci z rámu kola Tarmac, které bylo vyvinuto se zvláštním ohledem vůči jezdcům. Tento rám má unikátní spodní trubku, oblast středového složení i hlavovou trubku. Navíc použité vidlice vždy odpovídají velikosti rámu. Toto řešení zaručuje stejný výkon u všech kol všech velikostí. Abychom zaručili, že každý watt, který vyprodukujete, bude přenesen na silnici, je rám vybaven krátkými řetězovými vzpěrami, díky čemuž je zadní stavba rámu extrémně tuhá a pevná. Ale pouhou tuhostí rámu to nekončí, a proto jsme profily vytvarované metodou hydroform aerodynamicky optimalizovali tak, aby se zlehka prořezávaly vzduchem. Rám jsme osadili řazením Shimano Ultegra, slitinovými koly Axis Elite a tuhým převodníkem osazeným klikami Praxis Album 2D.

Rám ze slitiny E5 vyrobený s využitím technologie Allez D'Aluisio Smartweld má pro zvýšenou tuhost a pružnost v místech, kde ji skutečně potřebujete umístěny svary tam, kde jsou zapotřebí.

Špičková vidlice z karbonového vlákna z řady S-Works FACT poskytuje neuvěřitelnou tuhost a přesné řízení a přitom velmi účinně pohlcuje vibrace.

Kliky Praxis Album 2D jsou fantasticky pevné a převodníky mají špičkově provedená vybrání pro přesné řazení.RÁM Specialized E5 Premium Aluminum w/D'Aluisio Smartweld Sprint Technology, hydroformed aluminum tubing, tapered head tube, OSBB

VIDLICE S-Works FACT full carbon, size-specific taper

PŘEDNÍ KOLO Axis Elite, QR

ZADNÍ KOLO Axis Elite, QR

PŘEDNÍ PLÁŠŤ Turbo Pro, 700x24mm, 60TPI, folding bead, BlackBelt protection

ZADNÍ PLÁŠŤ Turbo Pro, 700x24mm, 60TPI, folding bead, BlackBelt protection

KLIKY Praxis Alba 2D

STŘED Praxis

ŘAZENÍ Shimano 105 STI, 11-speed

PŘESMYKAČ Shimano 105, braze-on

PŘEHAZOVAČKA Shimano 105, 11-speed

KAZETA Shimano 105, 11-speed, 11-28t

ŘETĚZ KMC X11, 11-speed w/reusable MissingLink

ŘÍDÍTKA Specialized Shallow Drop, alloy, 125mm drop, 70mm short-reach

OMOTÁVKA Specialized S-Wrap

PŘEDSTAVEC Specialized, 3D forged alloy, 4-bolt, 7-degree rise

SEDLO Body Geometry Toupé Sport, steel rails, 143mm

SEDLOVKA Specialized Venge, FACT carbon

OBJÍMKA Allez Sprint Aero

Technické parametry

Modelová řada Allez
Pánská/dámské/dětské Pánské
Sezóna 2017