Silniční kolo Specialized CRUX E5 TARMAC BLK/FLORED/MET WHT

Kód: 91417-70
-30 %
Silniční kolo Specialized CRUX E5 TARMAC BLK/FLORED/MET WHT
39.999 Kč
27.990 Kč
s DPH
Ušetříte 12.009 Kč
Prodej tohoto produktu již skončil vyberte si prosím jiný produkt z naší nabídky.

Popis produktu

Nezáleží na tom, jestli jedete cyklokrosový závod anebo se řítíte po štěrkové cestě, naše kolo CruX E5 vám dá fantastický výkon a nezpochybnitelnou hodnotu. Základem kola je odolný rám ze slitiny E5 Premium Aluminum a vidlice z karbonu FACT, což jsou součásti stejně lehké, jako jsou silné a ovladatelné. V otázce výbavy jsme zvolili přístup zaměřený na výkon a vyhýbali jsme se všem zbytečnostem. Použili jsme směs komponentů Shimano Tiagra, Praxis a Tektro, takže až se dostanete na drsný terén, budete moci těžit z designu zaměřeného na odolnost. Díky tomuto přístupu najdete na kole bezúdržbové mechanické brzdy a pro jejich schopnost zvládat veškeré klimatické podmínky i speciálně vybrané pláště Tracer Sport. Takže začněte trénovat přeskakování bariér, protože tohle kolo bude připraveno vyrazit hned, jakmile budete připraveni i Vy.

Rám byl zkonstruován z naší slitiny E5 Premium Aluminum, protože jsme chtěli získat pevný, lehký a ovladatelný rám postavený tak, aby vydržel vysoce náročné cyklokrosové podmínky. Také zjistíte, že profily rámu jsou modelovány tak, aby nošení na rameni byla hračka, zatímco semi-kompaktní geometrie zajišťuje předvídatelné ovládání a výbušné zrychlení i za těch absolutně nejhorších podmínek.

Vidlice z karbonu FACT byla zkonstruována pro lepší řízení a ovladatelnost i v těch nejtěsnějších zatáčkách a pomáhá maximálně využívat práci cyklisty v podmínkách cyklokrosové jízdy.

Pláště Tracer Sport mají rychlý vzorek pro veškeré typy cyklokrosových tratí a závodů. Tento vzorek je vhodný na všechny povrchy, protože má centrální řadu výstupků zajišťujících dostatečnou trakci a boční drážkování, které se přizpůsobí tvrdému i nezpevněnému povrchu. Pláště jsou lehké a díky tomu je snadné zrychlit.

RÁM Specialized E5 Premium Aluminum, fully manipulated tubing, semi-compact race design, shaped top tube, 1-3/8" lower bearing, internal cable routing, integrated headset, OSBB, post mount disc, 135mm rear spacing

VIDLICE Specialized FACT carbon, disc-specific, quick-release

PŘEDNÍ KOLO Axis Sport Disc, quick-release

ZADNÍ KOLO Axis Sport Disc, quick-release

PŘEDNÍ PLÁŠŤ Tracer Sport, 60 TPI, wire bead, 700x33mm

ZADNÍ PLÁŠŤ Tracer Sport, 60 TPI, wire bead, 700x33mm

KLIKY Praxis Alba 2D, BB30

ŘAZENÍ Shimano Tiagra

PŘESMYKAČ Shimano Tiagra, braze-on

PŘEHAZOVAČKA Shimano Tiagra, long cage, 10-speed

KAZETA Shimano Tiagra, 10-speed, 11-32t

ŘETĚZ KMC X10, 10-speed w/ Missing Link™

ŘÍDÍTKA Specialized Shallow Drop, 6061, 70x125mm, 31.8mm clamp

OMOTÁVKA Specialized CX Pro Gel

PŘEDSTAVEC Specialized, 3D forged alloy, 4-bolt, 7-degree rise

SEDLO Body Geometry Toupé Sport, steel rails, 143mm

SEDLOVKA Alloy, 2-bolt clamp

OBJÍMKA Alloy, 31.8mm, bolt type

PEDÁLY Nylon, 105x78x28mm, loose balls w/ reflectors

Technické parametry

Modelová řada Crux
Odpružení Bez odpružení
Materiál Hliník
Pánská/dámské/dětské pánské
Sezóna 2018