Bunda Specialized dámská DEFLECT Black Ruby

Kód: 64418-8253
-50 %
Bunda Specialized dámská DEFLECT Black Ruby
2.699 Kč
1.349 Kč
s DPH
Ušetříte 1.350 Kč
Prodej tohoto produktu již skončil vyberte si prosím jiný produkt z naší nabídky.

Popis produktu

  • Bundy, které lze zabalit, mohou být skutečným hitem nebo chybí ve výkonném oddělení. Buď jsou příliš lehké, aby zablokovaly prvky nebo příliš těžké, aby se vešly do kapsy dresu. To však není případ naší dámské bundy Deflect ™. Je navržen tak, aby byl snadno balitelný a vysoce účinný při zmatení vzrušení matky přírody.
  • Dámská bunda Deflect ™ je vyrobena z našeho materiálu Deflect ™ odolného proti větru a vodě. Tato elastická tkanina chrání před většinou podmínek a umožňuje úplnou volnost pohybu v sedle. Bunda také chrání před povětrnostními vlivy a obsahuje také těsnění zápěstí, které brání pronikání vody z rukávů do rukávů a pádu ocasu, aby se odrazil postřik kola. Vyznačuje se naším standardem Fit, což znamená, že se příjemně formuje do těla a přitom ponechává dostatek prostoru pro lehké vrstvení. Mezitím skladování vašich jízdních základů zvládne jedna svařovaná vnitřní náprsní kapsa a zadní kapsa na zip, která také slouží jako pouzdro na bundu.
  • Deflect ™ je elastická tkanina, která je odolná proti větru, voděodolná a vysoce prodyšná. Balitelný design umožňuje, aby bunda byla snadno zabalena do vlastní zadní kapsy na zip, což je ideální pro přenášení s sebou, když si nejste jisti počasím.
  • Dvousměrný přední zip vytváří přizpůsobitelné ventilační možnosti on-the-fly. Těsnění zápěstí zabraňuje vniknutí větru a vody do otvorů paží. Vysoce viditelné kapkové ocasní bloky zabraňují rozstřiku kola a reflexní prvky zvyšují viditelnost motoristů při špatném osvětlení. Nastavitelný límec stahovací šňůry umožňuje vytočit fit a blokovat prvky za chodu.
  • Deflect ™ UV 50+ chrání pokožku před škodlivými UV paprsky. Standard Fit je speciálně navržen pro ženy a je velkorysý a pohodlný, přičemž umožňuje dostatek prostoru na vrstvu.