Rám Specialized S-works DIVERGE MEN OIL/LIGHT SILVER

Kód: 75418-2054
Rám Specialized S-works DIVERGE MEN OIL/LIGHT SILVER
98.999 Kč
s DPH
Na objednání
Jakou velikost vybrat?
Dostupnost:
U dodavatele - Skladem
Pardubice - Na dotaz
Hradec Králové - Na dotaz
Praha - Na dotaz
Přelouč - Na dotaz
Vaše velikost není ve vybrané prodejně aktuálně dostupná? Nevadí, prodejnu označte při výběru dopravy, zboží Vám na ni dovezeme.

Popis produktu

Pokud zábava začíná, kde silnice končí, tak pořad potřebujete kolo, které vás tam doveze - kolo, které polyká silniční kilometry, stejně dobře, jako si poradí se šotolinou či rozbitým povrchem. Jasně, někteří se snažili udělat z cyklokrosky rádoby silniční kolo, jiní zase upravovali jejich silniční kola, aby byly více "adventure". Nešli jsme cestou žádných kompromisů a vyrobili jsme jediné kolo. Seznamte se - zcela nový Diverge.Nový Diverge toho zvládne více než předtím, prostor pro pláště dává možnost použít rozměry až 700x42mm nebo 27,5x47mm, rám váží pod 900 gramů a progresivní pružení Future Shock je určeno speciálně pro vyhlazení drsného terénu. Pryč je také crosová geometrie a místo ní jsme zvolili spíše stabilnější "open road" geometrii.Dále jsme se posunuli i od tradičního pojetí cyklokrosové geometrie a nahradili ji něčím, co jsme doposud nepoužívali a čemu říkáme volná silniční geometrie Open Road. Víme, co si asi teď říkáte: "To je jen další marketingový trik.", ale co se týče Diverge, tak jsme opravdu vyvinuli úplně novou geometrii. S trochou nadsázky si můžete myslet, že je to silniční verze moderní trailové geometrie. Hravé ovládání a předvídatelné řízení pro nekonečně mnoho prašného řádění a driftování do zatáček. Geometrie nabízí střed o půl centimetru nižší, než u předchozího Diverge, otevřenější úhel hlavové trubky, kratší řetězové vzpěry a krátký rozvor. Tím vzniklo zábavné kolo nejen na polní prašné cesty, ale i výkonnostně zdatný fešák na silnici.

Rám z karbonu FACT 11r navržen se silniční geometrií pro adventure kola, progresívní tlumení Future Shock s chodem 20 mm a pevnými osami dělá z tohoto kola ultimátní nástroj pro vaše příští dobrodružství.

Vidlice z lehkého karbonu FACT je dostatečně tuhá, poslušná při ovládání kola, pevná a celkově lehká.

Sedlovka CG-R z karbonu FACT má integrovaný elastomer a pomáhá tak tlumit vibrace terénu bez toho, aby byl omezen přenos síly či citlivost.

RÁM S-Works FACT 11r carbon, Open Road Geometry, 12x142mm thru-axle, Future Shock Progressive suspension, 20mm of travel, flat mount disc

VIDLICE S-Works FACT carbon, flat mount disc, 12x100mm thru-axle

STŘED CeramicSpeed 386 EVO

SEDLOVKA Specialized CG-R, FACT carbon, single-bolt, 27.2mm

OBJÍMKA Alloy, 31.2mm

Technické parametry

Sezóna 2018
Model DIVERGE MEN