Elektrokolo Specialized LEVO FSR WMN CAST BLUE/ACID LAVA

Kód: 96418-8103
-15 %
Elektrokolo Specialized LEVO FSR WMN CAST BLUE/ACID LAVA
114.999 Kč
97.690 Kč
s DPH
Ušetříte 17.309 Kč
Prodej tohoto produktu již skončil vyberte si prosím jiný produkt z naší nabídky.

Popis produktu

Pokud je rychlost číslo jedna na vašem listu přání, pak není nic lepšího, než dámské Turbo Levo FSR Short Travel 6Fattie. Je to zábavný, efektivní a rychlý ďáblík.Pro začátek, toto kolo žije z filozofie, že širší pláště vedou k větším rychlostem. Může to znít jako klam, ale stačí jedna jízda a pochopíte. Systém zapletených kol 6Fattie má lepší trakci, je plynulejší a s tím souvisí i lepší ovladatelnost kola a to bez jakékoli obětování se při výjezdech. Zkrátka super trailový stroj. Samozřejmě nechybí ani vlastnosti, které dodají šikovnost a rychlost, jaká je u našich dámských kol známá - schopná geometrie, značně krátké řetězové vzpěry pro hravé ovládání a nízký střed, abyste byli jako přilepeni k trailu.

Rám je vyroben z prémiového hliníku M5, který je dostatečně silný, zároveň lehký a neuvěřitelně citlivý. Konstrukce samotného rámu se točí kolem naší geometrie 6Fattie Trail, která se vyznačuje všemi našimi signifikantními znaky v oblasti trailových kol, jako je nízký střed, snížená horní rámová trubka a extra krátké řetězové vzpěry. Kabeláž je vedena vnitřkem, včetně teleskopické sedlovky Command Post IR, baterie je plně integrovaná ve spodní rámové trubce a motor je bezpečně chráněn kovanou výložkou.

Na zakázku laděný motor Turbo 1.3 Rx Trail stvořen přímo pro Levo, poskytující signifikantní nárůst účinnosti až o 15 % v porovnání s motorem Turbo 1.2. Díky tomu se může řadit na přední pozice v kategorii technologií motorů elektro kol. Má to spoustu dalších vychytávek, o kterých si jiné e-biky mohou nechat jen zdát, jako třeba okamžitý záběr, fantastické řízení tepla, dvojitý volnoběh, který uvolňuje převodovku při dosažení maximální rychlosti, dále pak tichý, konzistentní a plynulý výkon - a to i při maximální síle.

Baterie Turbo M1-460 má integrovaný Trail displej, modul ANT+/Bluetooth® a schopnost připojit se k aplikaci Mission Control App. K dispozici je výkon 460 Wh a to vše je uloženo ve spodní rámové trubce.

RÁM Specialized M5 Premium Aluminum, 6Fattie/29 Women's Trail Geometry, integrated down tube battery, enclosed internal cable and Command Post IR routing, 148mm spacing, fully sealed cartridge bearings, 120mm of travel

VIDLICE RockShox Reba RL 29, 51mm offset, 120mm of travel,

PŘEDNÍ PLÁŠŤ Butcher, GRID casing, Gripton compound, 2Bliss Ready, 27.5 x 2.8"

ZADNÍ PLÁŠŤ Fast Trak, GRID casing, Gripton compound, 2Bliss Ready, 27.5 x 2.8"

KLIKY Custom alloy crankarms

ŘAZENÍ SRAM GX, one-click shift-lever

PŘEHAZOVAČKA SRAM NX, long cage, 11-speed

KAZETA SRAM PG-1130, 11-speed, 11-42t

ŘETĚZ KMC X11ES, 11-speed w/ Missing Link™

ŘÍDÍTKA Specialized, 6061 alloy, 6-degree upsweep, 8-degree backsweep, 27mm rise, 720mm width

PŘEDSTAVEC Specialized Trail, 3D forged alloy, 4-bolt, 6-degree rise

SEDLO Women's Body Geometry Myth Comp, hollow Cr-Mo rails, 155mm

SEDLOVKA Specialized 2-bolt head, forged alloy, 8mm offset, micro-adjust, 30.9mm

OBJÍMKA Specialized, alloy, 34.9mm

PEDÁLY Specialized Platform, Cr-Mo axle, PP-Body

Technické parametry

Modelová řada Levo
Odpružení Celoodpružené
Materiál Hliník
Pánská/dámské/dětské dámské
Sezóna 2018