Dres Specialized krátký rukáv W.SL PRO 2018 COBRA BLUE/GEO FADE

Kód: 64117-283
-30 %
Dres Specialized krátký rukáv W.SL PRO 2018 COBRA BLUE/GEO FADE
3.299 Kč
2.309 Kč
s DPH
Ušetříte 990 Kč
Prodej tohoto produktu již skončil vyberte si prosím jiný produkt z naší nabídky.

Popis produktu

  • Chtěli jste to nejlepší a naše dámské SL Pro Jersey vám dává to nejlepší. Představuje vše, co víme, jak to udělat s cyklistickým dresem, takže můžete očekávat neskutečný fit, prvotřídní tkaniny, promyšlenou konstrukci a všechny výkonové vlastnosti, o kterých byste mohli snít. Toto je SL Pro. Od začátku až do konce jsme ušetřili žádné náklady a mysleli na každý detail až po steh.
  • Pro konstrukci jsme použili naše úctyhodné tkaniny VaporRize ™, které poskytují optimální směs řízení vlhkosti a trvanlivosti. Nejen to, ale materiály mají neuvěřitelně měkkou ruku proti kůži pro celodenní pohodlí na silnici.
  • Ve srovnání se zbytkem řady SL má tento dres několik unikátních vlastností, jako je technologie Cold Fabric, která snižuje povrchovou teplotu tmavých tkanin, aby vás udržovala v chladu, když jste pod sluncem, a svařovaný design rukávů bez rukávů. Váš aerodynamický profil a celkový komfort.
  • Samozřejmě najdete také pohodlné funkce, jako jsou tři zadní kapsy, kapsa na zip se zapínáním na zip pro uložení vaší elektroniky a přední zip na celou délku, ale také získáte náš formulář Fit, který je přizpůsoben speciálně pro ženy a dělá SL. Pro dres se cítí natřený. Tento detail zajišťuje, že dres předvídatelně následuje všechny vaše pohyby v sedle, aniž by ve větru zůstal nějaký materiál, který by se zhroutil nebo mával.
  • Konstrukce pleteniny VaporRize ™ je extrémně lehká, měkká vůči pokožce a nic méně agresivního, pokud jde o odvod vlhkosti a odpařování.
  • Tři zadní kapsy a jedna kapsa odolná proti potu poskytují veškerý prostor a bezpečnost, které potřebujete k tomu, abyste mohli plnit své jízdní vlastnosti a elektroniku.
  • Po celé délce přední zip umožňuje regulovat úroveň ventilace na tvrdých svazích a chladných sjezdech. Deflect ™ UV 30 chrání pokožku před škodlivými ultrafialovými paprsky.
  • Zadní reflexní akcenty zvyšují viditelnost motoristů při špatných světelných podmínkách.
  • Form Fit poskytuje precizní, druhý stupeň sluchu, který je ideální pro náročné dny, agresivní trénink nebo špičkové závody.