Silniční kolo Specialized TARMAC EXPERT 2017 GLOSS TARMAC BLK/RKT RED/METAL WHT

Kód: 90617-31
-20 %
Silniční kolo Specialized TARMAC EXPERT 2017 GLOSS TARMAC BLK/RKT RED/METAL WHT
99.999 Kč
79.990 Kč
s DPH
Ušetříte 20.009 Kč
Prodej tohoto produktu již skončil vyberte si prosím jiný produkt z naší nabídky.

Popis produktu

Je pravděpodobné, že letos nepojedete žádný závod Grand Tour, nicméně pokud jde o Vaše tréninkové jízdy a místní závody, je těžké překonat kolo Tarmac Expert.Podobně jako řada S-Works Tarmac bylo postaveno s využitím technologie Rider-First Engineered™, jejíž zvláštnost spočívá v tom, že každá trubka rámu a každý karbonový díl rámů jsou vyráběny zvlášť pro svou velikost. Díky tomu jsme dosáhli optimální rovnováhy mezi tuhostí a poddajností, takže každý rám, bez ohledu na jeho velikost, funguje přesně tak, jak jsme chtěli. Mimo jiné zjistíte, že toto kolo má stejnou geometrii, s níž závodníci vyhrávají závody Grand Tour a k tomu rám z karbonu FACT 10r, který je takřka totožný s rámy, na kterých jezdí závodníci jako Peter Sagan a nebo Alberto Contador. Pro osazení jsme zvolili komponenty, které Vám za Vaše peníze dají to nejlepší. Tuhá a spolehlivá kola DT Swiss R460, řazení Shimano Ultegra 6800 a spoustu komponentů Body Geometry, které znásobují výkon díky maximálnímu pohodlí. Tohle kolo má vše, co potřebujete k tomu, abyste své závodění povýšili na další úroveň a víc, než je potřeba k tomu, abyste si o víkendu vylepšili nějaké své osobní rekordy.

Rám z našeho špičkového karbonu FACT 10r v sobě díky využití našich výrobních postupů spojuje nízkou hmotnost s výkonností a poddajností a je také zkonstruován s využitím technologie Rider-First Engineered™, díky které si každá velikost rámu uchovává takovou responzivitu ve stoupáních a mrštnost při sjezdech, jakou očekáváte od kola Tarmac.

Vidlice S-Works ze speciálního karbonu FACT s odlehčenou konstrukcí poskytuje neuvěřitelnou tuhost v přední části kola a citlivé ovládání zaručující okamžité zrychlení a rychlé sjezdy.

Ráfky DT Swiss R460 Pro jsou velmi všestranné. Jsou dostatečně široké, aby na nich dobře seděly širší pneumatiky, zatímco jejich slitinová konstrukce je zároveň solidní a tuhá, díky čemuž kolo skvěle jezdí v kopcích, dobře jede v zatáčkách a klidně vydrží nárazy nečekaných výmolů na cestě.RÁM FACT 10r carbon, OSBB, full internal cable routing, internally integrated seat clamp, 130mm spacing

VIDLICE S-Works FACT carbon, full monocoque, size-specific taper

PŘEDNÍ KOLO DT Swiss R460 Pro, QR

ZADNÍ KOLO DT Swiss R460 Pro, QR

PŘEDNÍ PLÁŠŤ S-Works Turbo, 700x24mm, 220TPI, folding bead, BlackBelt protection

ZADNÍ PLÁŠŤ S-Works Turbo, 700x24mm, 220TPI, folding bead, BlackBelt protection

KLIKY FSA SL-K Light

STŘED BB30 bearings

ŘAZENÍ Shimano Ultegra 6800, 11-speed

PŘESMYKAČ Shimano Ultegra 6800, 11-speed, braze-on

PŘEHAZOVAČKA Shimano Ultegra 6800, 11-speed

KAZETA Shimano Ultegra 6800, 11-speed, 11-28t

ŘETĚZ Shimano HG70, 11-speed

ŘÍDÍTKA Specialized Expert Shallow Drop, alloy, 123mm drop, 75mm reach

OMOTÁVKA Specialized Roubaix w/stickygel

PŘEDSTAVEC Specialized Pro SL, alloy, 4-bolt

SEDLO Toupé Expert Gel, Adaptive Edge design, hollow titanium rails, 143mm

SEDLOVKA S-Works FACT carbon, 20mm offset

OBJÍMKA Integrated wedge for Tarmac

Technické parametry

Sezóna 2017
Pánská/dámské/dětské pánské
Materiál Carbon
Odpružení Bez odpružení
Modelová řada Tarmac