Rám Specialized S-works DIVERGE MEN OIL/LIGHT SILVER

Kód: 75418-20
Rám Specialized S-works DIVERGE MEN OIL/LIGHT SILVER
98.999 Kč
s DPH
Prodej tohoto produktu již skončil vyberte si prosím jiný produkt z naší nabídky.

Popis produktu

Pokud zábava začíná, kde silnice končí, tak pořad potřebujete kolo, které vás tam doveze - kolo, které polyká silniční kilometry, stejně dobře, jako si poradí se šotolinou či rozbitým povrchem. Jasně, někteří se snažili udělat z cyklokrosky rádoby silniční kolo, jiní zase upravovali jejich silniční kola, aby byly více "adventure". Nešli jsme cestou žádných kompromisů a vyrobili jsme jediné kolo. Seznamte se - zcela nový Diverge.Nový Diverge toho zvládne více než předtím, prostor pro pláště dává možnost použít rozměry až 700x42mm nebo 27,5x47mm, rám váží pod 900 gramů a progresivní pružení Future Shock je určeno speciálně pro vyhlazení drsného terénu. Pryč je také crosová geometrie a místo ní jsme zvolili spíše stabilnější "open road" geometrii.Dále jsme se posunuli i od tradičního pojetí cyklokrosové geometrie a nahradili ji něčím, co jsme doposud nepoužívali a čemu říkáme volná silniční geometrie Open Road. Víme, co si asi teď říkáte: "To je jen další marketingový trik.", ale co se týče Diverge, tak jsme opravdu vyvinuli úplně novou geometrii. S trochou nadsázky si můžete myslet, že je to silniční verze moderní trailové geometrie. Hravé ovládání a předvídatelné řízení pro nekonečně mnoho prašného řádění a driftování do zatáček. Geometrie nabízí střed o půl centimetru nižší, než u předchozího Diverge, otevřenější úhel hlavové trubky, kratší řetězové vzpěry a krátký rozvor. Tím vzniklo zábavné kolo nejen na polní prašné cesty, ale i výkonnostně zdatný fešák na silnici.

Rám z karbonu FACT 11r navržen se silniční geometrií pro adventure kola, progresívní tlumení Future Shock s chodem 20 mm a pevnými osami dělá z tohoto kola ultimátní nástroj pro vaše příští dobrodružství.

Vidlice z lehkého karbonu FACT je dostatečně tuhá, poslušná při ovládání kola, pevná a celkově lehká.

Sedlovka CG-R z karbonu FACT má integrovaný elastomer a pomáhá tak tlumit vibrace terénu bez toho, aby byl omezen přenos síly či citlivost.

RÁM S-Works FACT 11r carbon, Open Road Geometry, 12x142mm thru-axle, Future Shock Progressive suspension, 20mm of travel, flat mount disc

VIDLICE S-Works FACT carbon, flat mount disc, 12x100mm thru-axle

STŘED CeramicSpeed 386 EVO

SEDLOVKA Specialized CG-R, FACT carbon, single-bolt, 27.2mm

OBJÍMKA Alloy, 31.2mm

Technické parametry

Odpružení Bez odpružení