Rám Specialized S-Works TARMAC CARBON/PURPLE/ACID PINK

Kód: 70618-02
Rám Specialized S-Works TARMAC CARBON/PURPLE/ACID PINK
101.999 Kč
s DPH
Prodej tohoto produktu již skončil vyberte si prosím jiný produkt z naší nabídky.

Popis produktu

Předchozí generace Tarmacu má výborný rodokmen — vítězství v každé Grand Tour plus dva tituly mistra světa (říká vám něco jméně Peter Sagan?...) Takže je nasnadě otázka, proč nový Tarmac. Nikdy jsme nebyli z těch, co usínají na vavřínech. Pořád se honíme i za těmi nejmenšími detaily a vylepšeními, v duchu hesla "inovuj, nebo zemři". Přesně proto nový S-Works Tarmac boří zažité tradice, aby vám přinesl závodní silniční kolo, navržené pro vítězství.

Unikátní geometrie Rider-First Engineered™, která zajišťuje že má každá velikost rámu ty stejné legendární schopnosti při stoupání i klesání, jaké od kola Tarmac očekáváte. Rámová sada S-Works FACT 12r je náš nejkvalitnější karbonový rám nabízející nejnižší hmotnost a nejvyšší tuhost.

Celokarbonová vidlice S-Works FACT s odlehčenou konstrukcí poskytuje neuvěřitelnou tuhost v přední často kola a citlivé ovládání zaručující okamžité zrychlení a rychlé sjezdy.

Precizně provedená konstrukce sedlovky z karbonu S-Works FACT poskytuje dokonalý přenos síly a zároveň dokážete zvládat těžké dlouhé dny v sedle.

RÁM S-Works Tarmac SL6, FACT 12r carbon, Rider-First Engineered™, OSBB, clean routing, internally integrated seat clamp, 130mm rear spacing

VIDLICE S-Works FACT carbon

STŘED OSBB, CeramicSpeed bearings

ŘAZENÍ C-clips for bottom bracket shell 

SEDLOVKA S-Works FACT Carbon Tarmac seatpost, 20mm offset

OBJÍMKA Tarmac SL6 clamp assembly