Rám Specialized S-Works TARMAC SAGAN SUPERSTAR

Kód: 70618-00
Rám Specialized S-Works TARMAC SAGAN SUPERSTAR
101.999 Kč
s DPH
Prodej tohoto produktu již skončil vyberte si prosím jiný produkt z naší nabídky.

Popis produktu

Jedna myšlenka se nesla celým vývojem nového Tarmacu — vyrobit nejrychlejší univerzální silniční kolo na světě. Aby stejně době stoupalo, jako jezdilo z kopce a zároveň mělo výhody v lepší aerodynamice, kterou konkurence nenabízí. Když navíc máte v týmu jezdce, co dokáže vyhrávat závodu ve velkém stylu jménem Peter Sagan tak speciální edice je nasnadě. I Vy si nyní můžete postavit kolo jak pro mistra světa s S-Works Sagan Superstar Tarmac.

Unikátní geometrie Rider-First Engineered™, která zajišťuje že má každá velikost rámu ty stejné legendární schopnosti při stoupání i klesání, jaké od kola Tarmac očekáváte. Rámová sada S-Works FACT 12r je náš nejkvalitnější karbonový rám nabízející nejnižší hmotnost a nejvyšší tuhost.

Celokarbonová vidlice S-Works FACT s odlehčenou konstrukcí poskytuje neuvěřitelnou tuhost v přední často kola a citlivé ovládání zaručující okamžité zrychlení a rychlé sjezdy.

Precizně provedená konstrukce sedlovky z karbonu S-Works FACT poskytuje dokonalý přenos síly a zároveň dokážete zvládat těžké dlouhé dny v sedle.

RÁM S-Works Tarmac SL6, FACT 12r carbon, Rider-First Engineered™, OSBB, clean routing, internally integrated seat clamp, 130mm rear spacing

VIDLICE S-Works FACT carbon

STŘED OSBB, CeramicSpeed bearings

SEDLOVKA S-Works FACT Carbon Tarmac seatpost, 20mm offset

OBJÍMKA Tarmac SL6 clamp assembly