Peter Sagan je zpět!

To, co začalo před sedmi lety je tu zase zpět. Poté, co vyhrál v roce 2008 Mistrovství světa juniorů ve Vale di Sole na horském kole Specialized Epic, tak se v roce 2015 Peter opět vrací ke značce Specialized v barvách týmu Tinkoff-Saxo. Je jedním z nejlepších jezdců v profesionálním pelotonu, dokáže nejen spurtovat, ale umí také zajet ve vrchařských etapách. Díky těmto univerzálním schopnostem je velkým protivníkem v jakýchkoli závodních podmínkách.

Peterovi a dalším členům týmu Tinkoff-Saxo budou v jejich boji pomáhat produkty Specialized. Mohou si vybrat během celé sezony z následujicích modelů: TarmacVengeRoubaix nebo Shiv TT. Zapletená kola Roval CLX 60 nebo CLX 40 s pláštěma S-Works Turbo pro maximální aerodynamiku. Dále, jezdci obují S-Works tretry. Jejich bezpečnost bude zajišťovat helma EvadePrevail, a S-Works TT.

Peter má již na svém kontě velkou sbírku vítězství a zosobňuje vášeň na kole. Dokonale ovládá své kolo, a pokaždé je na něm vidět, jak si jízdu na kole užívá. Jeho schopnosti jsme oceňovali, když vyhrál Mistrovství světa v juniorech na kole Epic, taktéž když třikrát získal zelený dres na Tour de France. Máme ohromnou radost, že je Peter opět na kole Specialized. Vítej zpět!